Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

sympozja

25 października 2018

11.00 - 17.00

WARSZTATY.

... wkrótce więcej informacji

26 października 2018

09.00 - 18.00

Doroczne sympozjum CEIA zaprasza do Krakowa w dniach 25, 26 i 27 października b.r.

Wśród wykładowców znajdą się uznani praktycy z zakresu: implantologii, implantoprotetyki, periodontologi, stomatologi estetycznej i chirurgii. 

Mamy przyjmeność zaprosić Państwa na wykłady:

Prof. Stephena J. Chu - jednego z najlepszych implantoprotetyków na świecie. Autora i współautor wielu artykułów, podręczników i rozdziałów w ważnych publikacjach o zasięgu międzynarodowym, w tym: The Fundamentals of Color: Shade Matching and Communication in Esthetic Dentistry, Aesthetic Restorative Dentistry: Principles Practice, Practical Procedures and Aesthetic Dentistry.

Twórcy systemu do oceny parametrów estetyki stałych uzupełnień protetycznych "Chu", którym posługują się klinicyści na całym świecie. Dzięki któremu odtwarzany jest możliwie najbardziej naturalny uśmiech pacjenta, unikamy efektu sztuczności i nienaturalności.

Wieloletniego, bezpośredniego współpracownika Prof. Dennisa Tarnowa. Specjalizującego się w estetyce prac protetycznych na zębach naturalnych i implantach.

 

Prof. Marzeny Dominiak - naukowca, kierownika Katedry i Zakładu Chirurgii na UM we Wrocławiu, praktyka z wieloletnim doświadczeniem, specjalistki II stopnia z chirurgii stomatologicznej, obecnej prezydent PTS. Autorki ponad 200 publikacji w czasopismach lub materiałach zjazdowych w języku PL i ENG. Redaktorki i/lub współredaktorki 5 książek w języku polskim i angielskim.

Będącej kierownikiem i współwykonawcą w sumie 38 projektów badawczych, w tym 1 unijnego oraz 12 prowadzonych w ramach międzynarodowych projektów naukowych. Współautorki patentu RP P-381204 na temat „Sposób hodowli pierwotnej ludzkich fibroblastów”.

Byłej Przewodniczącącej Narodowego Komitetu Naukowego konferencji Światowej Federacji Dentystycznej FDI 2016.

 

Prof. Gulio Rasperiniego z wydziału periodontologii na Uniwersytecie Mediolańskim, oraz Uniwersytetu Michigan w USA. Autora wielu publikacji, cytowanych ponad 900 razy w obcych pracach naukowych. Eksperta w dziedzinie Chirurgii Periodontologicznej i międzynarodowego wykładowcę, szkoleniowca. 

a także m.in.:

Dr Nicola De Angelis,

Dr Dario Castellaniego.

 

Patronem naukowym spotkania jest Dr hab. med. Piotr Majewski.  

 

Więcej szczegółów, już wkrótce.

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends