Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

sympozja

Piotr MAJEWSKI, D.D.S., M.D., Ph.D.

Kierownik CEIA, Mentor CEIA

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbył studia uzupełniające na Uniwersytecie w Melbourne (Australia) oraz szkolenia w ośrodkach implantologicznych (USA, Szwecja, Włochy, Szwajcaria i Niemcy). Specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo- Twarzowej Collegium Medicum UJ, następnie Chirurgii Stomatologicznej oraz Katedry Protetyki IS CM UJ.

Obecnie Kierownik Pracowni Implantologii Instytutu Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dyrektor polskiego oddziału międzynarodowego programu nauczania na Uniwersytecie w Nowym Yorku (New York University College of Dentistry). Członek OSIS oraz Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO polskiego towarzystwa Periodontologii.Autor kilkudziesięciu publikacji i wystąpień krajowych oraz zagranicznych z zakresu implantologii i regeneracji tkanek. Posiada 22-letnie doświadczenie implantologiczne, nabyte w wielu ośrodkach, prowadzi również własną praktykę z zastosowaniem różnych systemów implantologicznych. 

Prof. dr hab. Roberto COCCHETTO

Wykładowca

 

Ukończył studia medycyny i chirurgii na Uniwersytecie w Padwie oraz uzupełniające studia stomatologii na Uniwersytecie w Weronie we Włoszech. Szkolenie specjalizacyjne odbył na Wydziale Protetyki Uniwersytetu Południowej Kalifornii. Obecnie jest zaangażowany w prowadzenia badań klinicznych w dziedzinie implantologii i implanto-protetyki. Jest profesorem wizytującym na kursach podyplomowych z implantologii na Uniwersytecie w Chieti we Włoszech. Dr Cocchetto prowadzi w Weronie we Włoszech prywatną praktykę specjalizującą się w protetyce i implantologii. 

Prof. Dr hab. Dennis TARNOW

wykładowca

Światowej sławy wykładowca i klinicysta w implantologii zębowej. Specjalista periodontologii i protetyki stomatologicznej. Przez długie lata związany z NYU, prowadził podyplomowe programy nauczania z zakresu implantologii dla lekarzy z całego świata. Autor wielu publikacji we wszystkich najważniejszych czasopismach naukowych dotyczących implantologii stomatologicznej. Przeprowadził wiele badań w różnych ośrodkach naukowych, wyznaczając kierunki postępowania zabiegowego i określając protokoły postępowania we współczesnej implantologii. Jest wybitnym autorytetem w swojej dziedzinie. 

Dr n. med. Francesco AMATO

wykładowca

Dr Francesco Amato ukończył studia doktoranckie z Mikrobiologii Biofarmaceutycznej na Uniwersytecie Medycznym w Catanii we Włoszech. Uczestniczył w programie kształcenia podyplomowego z implantologii stomatologicznej i periodontologii dla obcokrajowców na New York University College of Dentistry. Odbył staż z Chirurgii Jamy Ustnej na Uniwersytecie w Catanii. Dr Amato jest autorem wielu publikacji z zakresu estetyki w implantoprotetyce i protetyce. Na co dzień prowadzi specjalistyczną prywatną praktykę, zajmując się chirurgią jamy ustnej, periodontologią i implantologią w Catanii, we Włoszech. 

Dr Radosław JADACH

wykładowca

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Między 2002 a 2012 pracował w: Zakładzie Ratownictwa Medycznego AM, Katedrze Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia AM oraz był lekarzem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM we Wrocławiu. Uzupełniające szkolenia z zakresu zarządzania tkankami miękkimi w implantologii odbył w prestiżowych ośrodkach w latach 2005-2013 : Nowym Jorku, Berlinie, Stuttgarcie, Genui. W 2009 rozpoczął szkolenie na Uniwersytecie w Nowym Jorku: LINHART CONTINUING DENTAL EDUCATION PROGRAM Implant Continuum Education NYU & OSIS & CEIA, które zakończył w sierpniu 2012 i uzyskał certyfikat Uniwersytetu w Nowym Jorku. Jest wykładowcą i szkoleniowcem na sympozjach i konferencjach krajowych i zagranicznych. We własnej praktyce skupia się głównie na technikach mikrochirurgii tkanek miękkich oraz rozległej chirurgii odtwórczej wyrostka zębodołowego na potrzeby implantologii. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zastosował zabieg dekortykacji przedortodontycznej za pomocą piezotomu oraz pierwszy stworzył klasyfikację anatomicznych wskazań do zabiegu uniesienia dna zatoki szczękowej z dostępu od strony podniebienia twardego.

Dr n. med. Kornel KRASNY

wykładowca

Specjalista w dziedzinie chirurgii  stomatologicznej, posiada umiejętnośćw dziedzinie Implantologii Stomatologicznej wydane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (OSIS) oraz European Association of Dental Implantologists (EDI), ukończyłImplant Continuum Education NYU & OSIS & CEIA New York University College of Dentistry, pracowałw stopniu starszego asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, biegły sądowy, lekarz sądowy, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), European Association of Dental Implantologists (EDI) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej (PTCHJU) , autor około 40 publikacji naukowych oraz wielu wystąpieńkrajowych i zagranicznych, sześciokrotny laureat nagrody  PLATINUM PREFERRED MEMBER. 

Dr n. med. Konrad WALERZAK

wykładowca

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (Odział Stomatologiczny I-go Wydziału Lekarskiego 1991-1996). W 1999 roku uzyskał specjalizację I-go stopnia z chirurgii stomatologicznej, a w 2005 roku z chirurgii szczękowo-twarzowej, jako absolwent Wydziału Ogólnolekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracował jako adiunkt w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a w 2010 roku obronił doktorat. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych kursów i kongresów poświęconych chirurgii szczękowo-twarzowej. Na co dzień pracuje z pacjentami dotkniętymi różnymi deformacjami twarzy. Jest właścicielem FACE-CLINIC Centrum Leczenia Wad Zgryzu.

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends