Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

sympozja

Miejsce
Nowoczesne Przestrzenie
Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ
Budynek Biblioteki Nauk Przyrodniczych
przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie.
Sesja Plakatowa

Zapraszamy do Zaprezentowania w Formie Plakatu Opisów Przypadków Klinicznych lub Doświadczeń Klinicznych podczas 13. Sympozjum CEIA.

Streszczenia prac, po zaakceptowaniu ich do publikacji, zostaną wydane w oficjalnej książce streszczeń sympozjum. Termin przesyłania streszczeń i plakatów upływa 30 września 2017. Pragniemy, aby sesja plakatowa stanowiła cenną część sympozjum, która pozwoli na ciekawą dyskusję i wymianą doświadczeń wśród uczestników.

Za doniesienie w formie plakatu przysługuje 15 punktów edukacyjnych. Więcej informacji już 1 września.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: ceia@ceia.pl 

Panel Dyskusyjny

Zachecamy do aktywnego brania udziału w panelach dyskusyjnych. Istnieje możliwość konsuktacji przypadku - zapewniamy anonimowość - zainteresowanych prosimy o kontakt ceia@ceia.pl 

13 października, piątek. Panel z udziałem: prof. Dennisa Tarnowa, dr hab. n.med. Piotra Majewskiego.

14 października, sobota: Panel z udziałem: dr hab.n.med. Piotra Majewskiego, dr n.med. Francesco Amato, prof. Roberto Cocchetto, dr n.med. Konrada Walerzaka oraz dr Radosława Jadacha.

CEIA Evening & 85 lecie Dental Depot Wasio

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej gali połączonej z programem artystycznym, znakomitym poczęstunkiem i niepowtarzalną zabawą.

Dla wszystkich niezdecydowanych, przypomninienie zabaw z okazji 75 lecia i 80 lecia

W tegorocznym programie m.in. wręczenie międzynarodowych certyfikatów programu New York University College of Dentistry. Wiecej szczegółów już wkrótce.

Hotele

Miejsce wykładowe jest usytuowane 10 min (taxi) od centrum Krakowa, w pobliżu obwodnicy miasta. Przedstawiamy kilka hoteli w odległosci do 15 min taxi.

Język wykładowy

Wszystkie wykłady gości międzynarodowych będą wygłoszone w języku angielskim, każdy uczestnik będzie miał zapewnione tłumaczenie symultaniczne na język polski. Wykłady gości z Polski będą prowadzone w języku polskim, dla uczestników z zagranicy zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język angielski.

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends