Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

kursy

09 stycznia 2018

OPIS

Autorski podplomowy program Periodonologiczno - Implantologiczny profesora Markusa Huerzelera, na codzień prowadzony w prywatnym Centrum w Monachium, specjalnie dla Państwa z zachowaniem wszystkich wytycznych odbędzie się po raz trzeci w Instytucie Stomatologii UJ w Krakowie.

W programie znajdziecie Państwo część wyładową, konsultacyjną, zabieg na żywo oraz zajęcia praktyczne na materiałach zwierzęcych z użyciem mikroskopów i narzędzi do mikrochirurgii.
Moderatorem będzie dr hab. n.med. Piotr Majewski, cały kurs i wszystkie moduły będa prowadzone przez prof. M.Huerzelera.

CIEKAWOSTKI:
1. Patronem programu jest CEIA, czyli program ma akredytacje polskiego ośrodka szkoleniowego, zalicza się do umiejetnosci implantologa oraz posiada punkty edukacyjne.
2. Liczba uczestników jest ograniczona.
3. Dokładnie taki sam program odbywa się w Niemczech, koszt 1 modułu ok 3000 Euro
4. Spotkania będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

Koszt 1 moduł 7000 zł, można podzielić na raty miesięczne - raty muszą uwzględniać plan płatności.

Zapraszamy do programu, to niepowtarzalna okazja na szkolenie z jednym z uznanych na świecie specjalistów.

21 czerwca 2018

Szkolenie z mikrochirurgii.

Pierwszy moduł programu. Na bazie wykładów i ćwiczeń praktycznych wprowadza w zagadnienia mikrochirurgii niezbędne do prawidłowego planowania chirurgii periodentologicznej, chirurgii plastycznej przyzębia i implantacji w strefie estetycznej. Uczestnicy poznają swoje dobre i słabe strony, mają okazję osobiście poczuć różnicę między swoją techniką pracy a proponowaną przez prof. Hurzelera. Dzięki dostępności różnych narzędzi, kursanci testują pracę na mikroskopie, lupach z dużym i mniejszym powiększeniem, stosują narzędzia rekomendowane przez Profesora oraz np. HuFriedly. Ćwiczenia praktyczne prowadzone są na materiałąch zwierzęcych.

17 stycznia 2019

Chirurgia periodontologiczna.

Drugi moduł programu. Na bazie wykładów i ćwiczeń praktycznych szczegółowo analizuje zagadnienia chirurgii periodentologicznej, oraz jej aspekty niezbędne do prawidłowego planowania chirurgii plastycznej przyzębia i implantacji w strefie estetycznej. Uczestnicy mają okazję osobiście zastosować prezentowane techniki pracy pod nadzorem Prof. Hurzelera. Dzięki dostępności różnych narzędzi, kursanci testują pracę na lupach z dużym i mniejszym powiększeniem, stosują narzędzia rekomendowane przez Profesora oraz np. HuFriedly. Ćwiczenia praktyczne prowadzone są na materiałąch zwierzęcych. Dodatkowym atutem modułu jest zabieg na żywo - tematycznie związany z programem modułu. (Zalecane uczestniczenie w module pierwszym: Szkolenie z mikrochirurgii).

18 lipca 2019

Chirurgia plastyczna przyzębia.

Trzeci moduł programu. Na bazie wykładów i ćwiczeń praktycznych szczegółowo analizuje zagadnienia chirurgii plastycznej przyzębia oraz jej aspekty niezbędne do prawidłowego planowania implantacji w strefie estetycznej. Uczestnicy mają okazję osobiście zastosować prezentowane techniki pracy pod nadzorem Prof. Hurzelera. Dzięki dostępności różnych narzędzi, kursanci testują pracę na lupach z dużym i mniejszym powiększeniem, stosują narzędzia rekomendowane przez Profesora Hurzelera oraz np. HuFriedly. Ćwiczenia praktyczne prowadzone są na materiałąch zwierzęcych. Dodatkowym atutem modułu jest zabieg na żywo - tematycznie związany z programem modułu. (Zalecane uczestniczenie w pierwszych modułach programu: Szkolenie z mikrochirurgii i Chirurgia periodontologiczna).

09 stycznia 2020

Implantacja w strefie estetycznej.

Czwarty moduł programu. Na bazie wykładów i ćwiczeń praktycznych szczegółowo analizuje zagadnienia implantacji w strefie estetycznej oraz interdyscyplinarne aspekty niezbędne do prawidłowego planowania implantacji. Uczestnicy mają okazję osobiście zastosować prezentowane techniki pracy pod nadzorem Prof. Hurzelera. Dzięki dostępności różnych narzędzi, kursanci testują pracę na lupach z dużym i mniejszym powiększeniem, stosują narzędzia rekomendowane przez Profesora Hurzelera oraz np. HuFriedly. Ćwiczenia praktyczne prowadzone są na materiałąch zwierzęcych. Dodatkowym atutem modułu jest zabieg na żywo - tematycznie związany z programem modułu. (Zalecane uczestniczenie we wcześniejszych modułach programu: Szkolenie z mikrochirurgii, Chirurgia periodontologiczna i Chirurgia plastyczna przyzębia).

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends