Współpraca z Prof. Markusem Hürzelerem , prof. Dennisem Tarnowem, dr n. med. Pär Olov Östmanem

Umowy współpracy z CEIA, OSIS i CEOC z innymi Światowymi ośrodkami szkoleniowymi.

Pragniemy poinformować, iż zgodnie z decyzją zarządu OSIS, wybrane programy edukacyjne prowadzone pod opieka naukową Prof. Markusa Hürzelera, Prof. Dennisa Tarnowa i dr n. med. Pär Olov Östmana z zakresu implantologii stomatologicznej, zostały uwzględnione w programie certyfikacji implantologicznej jako programy uzupełniające dla szkoleń prowadzonych w wybranych akredytowanych ośrodkach krajowych - Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM), Central European Implant Academy w Krakowie (CEiA) oraz Central European Osseointegration Center w Sopocie (CEOC).

Niniejsza decyzja wynika z wysokiego poziomu specjalisycznych programów szkoleniowych organizowanych przez ośrodki: New York University College of Dentistry, University of Goeteborg i Hürzeler & Zuhr, oraz wysokiego znaczenia prowadzonych przez nie programów badawczych, wskazujących coraz to nowe standardy w dzisiejszej implantologii stomatologicznej.

Mamy nadzieję, iż powyższy fakt przyczyni się do zacieśnienia trwającej od kilku lat współpracy naukowo-edukacyjnej pomiędzy polskimi ośrodkami: OSIS, CEIA i CEOC a w/w ośrodkami światowymi. Współpraca będąca atrakcyjną zarówno dla lekarzy rozpoczynających działania w implantologii stomatologicznej, jak i dla lekarzy zaawansowanych, służy podniesieniu poziomu edukacji i praktyki implantologicznej w w/w ośrodkach.

Z wyrazami szacynku,

Prof Andrzej Wojtowicz, Prezes OSIS, Warszawski Uniwersytet Medyczny