Współpraca CEIA z zagranicznymi osrodkami naukowymi

Celem osrodka naukowo szkoleniowego jakim jest Srodkowo Europejska Akademia Implantologii kierowana przez Dr n. med. Piotra Majewskiego, jest zagwarantowanie najwyższego poziomu kształcenia i poszerzania wiedzy teoretycznej i praktycznej nie tylko w akredytowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej osrodkach krajowych (tj. CEIA), ale również w najlepszych osrodkach zagranicznych. Swieżo podpisane umowy współpracy z Uniwersytetem w Goteborgu, z prof. Markus'em Hürzeler'em z Instytutu Periodontologii i Implantologii w Monachium oraz Nowojorskim Uniwersytetem reprezentowanym przez prof. Tarnowa, sa kolejnym etapem jej rozwoju, poszerzeniem jej możliwosci i urozmaiceniem dotychczasowej oferty.