Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

Ośrodek badawczy nad nową powierzchnią Nano Tite w Krakowie.

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 6-go października 2006 roku w Zurychu podpisany został ekskluzywny kontrakt pomiędzy firmą Biomet3i, reprezentowaną przez szefa działu badawczego Dr. Jimem Kenealy'm a Dr. Piotrem Majewskim - dyrektorem Central European Implant Academy w Krakowie.

Ośrodek stworzony dzięki inicjatywie Dr. Majewskiego będzie pierwszym miejscem na świecie, gdzie zostanie poddana obserwacji skuteczność implantów z nową powierzchnią NanoTite firmy 3i, szczególnie w przypadkach natychmiastowej implantacji połączonej z jednoczesnym obciążeniem pojedynczych braków.

Rewolucyjna, szorstka, bioaktywna powierzchnia OSSEOTITE, która skraca czas osseointegracji oraz zwiększa jej przewidywalność, została wprowadzona do produkcji przez firmę 3i już przed dziesięcioma laty. Cykl badań klinicznych jest w fazie końcowej, a w pierwszej połowie przyszłego roku planowana jest oficjalna, rynkowa premiera tego typu implantów.

Wyniki badań nad powierzchnią NanoTite prowadzonych w naszym kraju zaprezentowane zostaną szerokiemu gronu polskich specjalistów podczas zbliżającego się jesiennego kongresu implantologicznego CEIA.

W związku z powyższym, zapraszamy na II Sympozjum Central European Implant Academy, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada w siedzibie CEIA w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, przy ul Montelupich 4. Podczas sympozjum uczestnicy będą mogli obserwować zabieg natychmiastowej implantacji i natychmiastowego obciążenia z wykorzystaniem implantów z powierzchnią NanoTite, a swoje wykłady zaprezentują specjaliści z USA, Szwajcarii, Niemiec, Belgii i Polski.

 

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends