Najlepszy Ośrodek Szkoleniowy w Twoim zasięgu!

W sierpniu 2009r. OSIS EDI** i CEIA* podpisały umowę współpracy z centrum podyplomowych szkoleń im. Linhart'a, działajAcym przy College of Dentistry New York University w ramach programu edukacyjnego Implant Continuum Education NYU CD & OSIS & CEIA.

Reprezentantami wspólnego programu i dyrektorami polskiego oddziału zostali: Prof. dr hab. n.med. Andrzej Wojtowicz z Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i dr n. med. Piotr Majewski z Instytutu Stomatologii UJ w Krakowie.

Wszystkie kursy proponowane przez Centrum Linhart'a będa honorowane przez OSIS EDI i zaliczane jako częsć integralna polskiego programu szkoleń podyplomowych.

Uczestnicy programu uzyskaja pełnowartosciowy certyfikat ukończenia podyplomowych kursów New York University, OSIS i CEIA.

Szkolenia będa się składać z szesciu różnych sesji naukowych, zorganizowanych na NYU CD w USA i w polskich osrodkach tj. CEIA i WUM***.

Pierwsza wspólnie organizowana sesja kursów rozpocznie się na wiosnę 2010r.

• *CEIA - Central European Implant Academy - Srodkowo Europejska Akademia Implantologii

• **OSIS EDI - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej

• *** WUM - Warszawski Uniwersytet Medyczny