Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

Pierwsze certyfikaty programu Prof. Hurzelera rozdane

Od jesieni 2011 r. po raz pierwszy i wyjątkowo w Polsce do Państwa dyspozycji jest autorski podplomowy program Periodonologiczno - Implantologiczny prof Markusa Hurzelera. Na co dzień prowadzony w prywatnym Centrum w Monachium,  z zachowaniem wszystkich wytycznych (od zeszłego roku) odbywa się w Instytucie Stomatologii UJ w Krakowowie. W programie znajdziecie Państwo część wykładową, zabieg na żywo oraz zajęcia praktyczne na materiałach zwierzęcych z użyciem mikroskopów, lup i narzędzi do mikrochirurgii. Program obejmuje cztery intensywne dwudniowe sesje: szkolenie z mikrochirurgii, chirurgię periodontologiczną, chirurgię plastyczną przyzębia i implantację w strefie estetycznej. 

W przeciągu półtora roku uczestnicy przeszli bardzo intensywne szkolenie, pierwsze cztery osoby zakończyły program prezentacją przypadków własnych. Weryfiakcji prac przewodził Prof. Markus Hurzeler, wzbudziła wiele emocji u preznetujących oraz ciekawe spostrzeżenia dla pozostałych uczestników.
 
 
 
 
 
Certyfikat końcowy programu uzyskali:

dr Bogusława Czarnowska - Czar Dent, Białystok

dr Radosław Jadach - Dental Salon, Wrocław

dr Piotr Puchała - Dentim Sp. z o.o., Katowice

dr Katarzyna Suckiel Papiór - Praktyka Lekarska Dentystyczna, Wrocław
 
Serdecznie gratulujemy !
 
  
 
   
 
   
 
 
Patronem i moderatorem programu jest dr n.med. Piotr Majewski, konsultantem dr n. med. Witold Jurczyński; cały kurs i wszystkie moduły są prowadzone przez prof. M.Hurzelera. Patronat : CEIA, FP z Krakowa oraz Periopraktyk. 
 
Zapraszamy na kolejną edycję programu.

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends