Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

PROF. M.HURZELER w Krakowie.

Wymagania ryku, poszerzający się wachlarz nowych technologii, świadomość pacjentów oraz zmieniające się trendy dają coraz większe możliwości, ale też stawiają coraz większe wymagania. Pozornie oddzielne dziedziny i zabiegi, tj. mikrochirurgia, chirurgia plastyczna przyzębia, chirurgia periodontologia i implantologia w strefie estetycznej, ściśle się łączą. Znajomość ich wzajemnego wpływu oraz sztuka ich łączenia to niewątpliwie klucz do sukces.

Prof. Markus Hurzeler, w trakcie czterech dwudniowych spotkań, odkryje przed uczestnikami autorskie sprawdzone techniki pracy, długoterminowe obserwacje, krytyczną analizę niepowodzeń oraz wnioski i zmiany, jakie dzięki nim wprowadził. Przedstawi interdyscyplinarne podejście do pacjenta i pomoże wprowadzić teorię do praktyki.

Cały program oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i pracy zespołowej prof. Markusa Hurzelera i prof. Otto Zuhra. 2-dniowe moduły to solidna dawka praktycznej wiedzy w teorii poszerzonej o praktykę na materiałach zwierzęcych, pokazach technik pracy, zadaniach domowych i zabiegach z udziałem pacjentów.

Teoria i praktyka w kolejnych modułach są ze sobą połączone. Opuszczenie jednego spotkania będzie miało wpływ na całkowite zrozumienie zasad i technik pracy, warto zatem uczestniczyć w całym programie. Każdy moduł to teoretycznie inna technika pracy inny zakres zabiegowy ale - jak sami się Państwo przekonacie - bardzo ze sobą powiązanych. Jak mówi sam prof. Hurzeler, kompleksowe pojęcie czterech to większa szansa na sukces w każdym z nich z osobna.

  • Osoby które ukończą cały program mogą ubiegać się o certyfikat główny programu.
  • Patronat naukowy dr hab. n. med. Piotr Majewski

 

DODATKOWE INFORMACJE DO PROGRAMU:

  • Dla kogo jest program: 

Znakomity dla początkujących - ogromna dawka wiedzy, ćwiczenia praktyczne wskażą obszary nad którymi trzeba jeszcze popracować, ukierunkuje… Program trwa półtora roku, co pozwala na bieżąco konsultować swoje przypadki i postępy.

Rewelacyjny dla praktyków z doświadczeniem - część wiedzy może wydać się znajoma, ale na pewnym etapie doświadczenia uczestniczy się w kursach aby wyłapać niuanse, podpowiedzi, inne spojrzenie, skonfrontować swoją technikę pracy z przedstawianą na kursie, uzupełnić i usystematyzować wiedzę zdobytą na kongresach i innych jednodniowych kursach - pełen program daje taką właśnie możliwość.

  • Cztery dwudniowe spotkania w zakresie tematyki:

1. Mikrochirurgia  

2. Chirurgia Periodontologiczna 

3. Chirurgia Plastyczna Przyzębia  

4. Implanty w Strefie Estetycznej 

Obejmują:

Wykłady, prezentację technik pracy na materiałach zwierzęcych, ćwiczenia praktyczne na materiałach zwierzęcych z użyciem lup, zabieg na żywo z pacjentem, omówienie przed i po zabiegu, konsultację z prof. M.Hurzelerem, prezentację końcową.

Tłumaczenie symultaniczne, przerwy kawowe, lunch, ćwiczenia na narzędziach prof. M.Hurzelera, materiały do ćwiczeń tj rękawice, maseczki, itp.

 

KOSZTA I RABATY

Cena jednostkowa za moduł to 7000 zł brutto. Zapisując się na cały program, mozesz ubiegać się o rabat na każdy kolejny moduł.

Dodatkowo dla absolwentów programu przygotujemy ofertę na możliwość uczestniczenia w kolejnym programie jako wolny słuchacz.

Istnieje także możliwość otrzymania wsparcia finansowego od jednego ze współorganizatorów, informacja bezpośrednio w firmie: edukacja@dental-depot.com

 

 

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O INDYWIDUANEJ OFERCIE DLA OSÓB ZAPISUJACYCH SIĘ NA CAŁY PROGRAM ?

NAPISZ DO NAS ceia@ceia.pl


 

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends