Dyplom uznania CEIA dla dziekana New York University

Z ogromną przyjemnością informujemy o wręczeniu dyplomu uznania dla dziekana New York University College of Dentistry pana Kendalla Beachama. Dyrektor i patron naukowy Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii dr hab. n. med. Piotr Majewski w uznaniu zasług i ogromnego wkładu w rozwój ośrodka szkoleniowego w Krakowie wręczył dziekanowi NYU wyróżnienie oraz rocznicowe pamiątki zwiazane z 10-leciem CEIA.

Od ponad 8 lat ośrodek CEIA współpracuje z NYU CD, w roku 2009 r. wspólnie z OSIS EDI podpisał umowę współpracy z centrum podyplomowych szkoleń im. Linhart'a, działającym przy College of Dentistry New York University tworząc program edukacyjny Implant Continuum Education NYU CD & OSIS & CEIA. W ciągu ostatnich lat program ukończyło ponad 30 implantoprotetyków z kraju, a kolejne naście osób korzysta z tego programu.