Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

9.Sympozjum CEIA - już za nami !

Prawie 500 uczestników z całej Polski, Czech, Litwy i Słowacji uczestniczyło w pierwszym dniu 9.Sympozjum Central European Implant Academy. Podobnie jak w roku poprzednim dyrektor Central European Implant Academy dr hab. n.med. Piotr Majewski zaprosił uczestników do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Prof. Dennis Tarnow jak przystało na jednego z najznakomitszych wykładowców na Świecie, zaprezentował dwie znakomite sesje, nt. natychmiastowej implantacji i chirurgii bezpłatowej, oraz aktualnego stanu wiedzy i nowych perspektyw dot. konturu tkanek miękkich.

(...) 

Drugie dnia Sympozjum, prawie 230 osób spotkało się na warsztatach prof. Roberto Cocchetto. Prawie cztero godzinna sesja moderowana przez dr hab.n.med. P. Majewskiego, dotyczyła: Leczenia bezzębia i wariantów postępowania w zależności od stopnia skomplikowania przypadku. Ostatnią częścią sesji były prezentacje własne lekarzy praktyków, wśród nich znalazły się prezentacje: dr Radosława Jadacha nt. podniesienia dna zatoki od strony podniebiennej, oraz prezentacje końcowe przypadków własnych w ramach obrony pracy do międzynarodwego programu NYU  dr n.med. Krzysztofa Gronkiewicza i dr Tomasza Parfienowicza. Obie prezentacje końcowe zostały poztywnie ocenione przez dyrektora programu nowojorskiego dr hab. n.med. Piotra Majewskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom 9.Sympozjum CEIA za tak liczne przybycie i już dziś zapraszamy na jubileuszowe 10.Sympozjum CEIA.

Szczegółowe relacje, fotorelacje i film ...

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends