11.CEIA - Dr Jimenez Garcia

Dr Jaime Jimenez Garcia (DDS, DHD) wśród wykładowców 11.CEIA.

Dr. Jaime Jimenez Garcia ukończył studia dentystyczne na Complutense University of Madrid w Hiszpanii. Dwuletnie studia podyplomowe odbył na New York University uzyskując dyplom z zakresu Perio– i implantoprotetyki. Rok później został wyróżnieniony za swoje badania i analizy w ramach ¨New York University College of Dentistry Student Research Competition held”. Przez ponad cztery lata pracował naukowo na European University of Madrid na wydziale Implantoprotetyki, kierując wydziałem także jako dyrektor. Obecnie jest wykładowcą i dyrektorem programu Oral Implantology (European University of Madrid, Spain). Wykłada w ramach Continuing Dental Education Programs na New York University College of Dentistry, gdzie jest docentem na wydziale periodontologii i implantologii dentystycznej.

Wykładał w ponad 15 krajach na międzynarodowych wydarzeniach. Jest aktywnym członkiem stowarzyszeń tj.: SEPES, SEPA, AO, EAO, AAP.

Więcej informacji nt. dr Jimenez'a.

Zobacz gabient dr Jimeneza i przykładowe przypadki: Clinicaciro

Przeczytaj rozwinięte CV dr Jimeneza: Dentalxp

Dowiedz się więcej o dr Jimenezie: drjimenez

Program wykładów dr Jimeneza: piatek 17.00 18.00 i sobota 10.00 - 16.00