- Prof. Stephen J. CHU na 14. Sympozjum CEIA -

Doroczne sympozjum Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii odbędzie się w dniach 26-27 października b.r. w Krakowie. W tegorocznym gronie wykładowców znajdzie się m.in. znakomity Prof. Stephen j. Chu.

Jeden z najlepszych implantoprotetyków na świecie. Wykładowca na Oddziale Protetyki Stomatologicznej na Uniwersytecie Columbia. Aktywnie prowadzący szkolenia i wykłady w wielu miejscach na świecie. Dyrektor i patron naukowy podyplomowego programu: Estetyka i Okluzja przy New York University College of Dentistry.

Autor i współautor wielu artykułów, podręczników i rozdziałów w ważnych publikacjach o zasięgu międzynarodowym, w tym: The Fundamentals of Color: Shade Matching and Communication in Esthetic Dentistry, Aesthetic Restorative Dentistry: Principles Practice, Practical Procedures and Aesthetic Dentistry.

Twórca systemu do oceny parametrów (wyliczania proporcji) estetyki stałych uzupełnień protetycznych "przymiarów Chu", którym posługują się klinicyści na całym świecie. Dzięki któremu odtwarzany jest możliwie najbardziej naturalny uśmiech pacjenta, unikamy efektu sztuczności i nienaturalności.

Wieloletni, bezpośredni współpracownik Prof. Dennisa Tarnowa. Specjalizuje się w estetyce prac protetycznych na zębach naturalnych i implantach.

Uznany mistrz praktyki w dziedzinę nauki i sztuki wykonywania licówek porcelanowych. Członek komitetów redakcyjnych i recenzyjnych w EJED, IJPRD, IJOMI, JADA, JERD, Compendium.

Wykład Profesora Chu jest planowany w piątkowej sesji Sympozjum i będzie trwał w sumie ok 4 godzin.Organizatorzy przewidują także panel dyskusyjny z możliwością zadawania pytań wykładowcy.

Więcej informacji o dr Stehpenie Chu

Informacje nt. publikacjidr S. Chu.

Save the date !