Strona główna
EN
   Home    |     Kontakt
Home Aktualności CEIA Kursy Sympozjum Kontakt

- 13.Sympozjum CEIA - Relacja -

W dn. 13 i 14 października br. w budynku Biblioteki Nauk przyrodniczych - 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego - w Krakowie odbyło się 13. Sympozjum Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii Stomatologicznej (CEIA). Wydarzenia odbyło się pod hasłem: „Powikłania w leczeniu implantoprotetycznym i sposoby rozwiązywania problemów”.

Niepowodzenia i komplikacje to temat często omijany w programach konferencji, kongresów i sympozjów. Po raz pierwszy organizatorzy Sympozjum CEIA poświęcili mu całe 2-dniowe spotkanie – począwszy od całodniowej sesji prof. Dennisa Tarnowa – niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie implantologii i estetyki stomatologicznej (wykłady i panel dyskusyjny pierwszego dnia) po prelekcje drugiego dnia z 2 włoskimi i 4 polskimi praktykami.

13. CEIA zgromadziła w Krakowie ponad 300 uczestników z kraju, 39 uczestników z zagranicy oraz 7 wykładowców z USA, Włoch i Polski. Sympozjum wzmacnia swoją pozycję na rynku spotkań branżowych w Polsce, staje się niezależnym i międzynarodowym wydarzeniem na mapie Europy, otwartym na nowych uczestników, wystawców i sponsorów.

Dziękujemy prelegentom, którymi byli: prof. Dennis Tarnow, prof. Roberto Cocchetto, dr Francesco Amato, dr Piotr Majewski, dr Radosław Jadach, dr Kornel Krasny i dr Konrad Walerzak.

Już dziś zapraszamy na 14. Sympozjum CEIA, które odbędzie się w październiku 2018 r., jak zawsze – w Krakowie!

Więcej o wydarzeniach z 13.CEIA w Aktualnościach www.ceia.pl oraz na facebook: Central European Implant Academy

Oto najciekawsze zdjęcia:

 

      

          

  

  

13.CEIA

więcej

Prof. Markus Hurzeler

więcej

Opinie


więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2010 DENTAL-DEPOT - design by Me & My Friends