- 11.CEIA PROF. ANDRZEJ WOJTOWICZ -

Prof. Andrzej Wojtowicz jednym z wykładowców 11.Sympozjum CEIA.

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) i Dyrektor programu Implant Continuum Education NYU CD & CEIA & OSIS. Od 1997 r.  kierownik Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, dzisiejszego Uniwersytetu Medycznego.  Specjalista II stopnia z Chirurgii Stomatologicznej. Członek wielu organizacji, tj. Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, EATB (European Asociation of Tissue Bank), IADR (International Association of Dental Reserach), STEC (Stem Cells Therapy European Center), ITI (International Team of Implantology). Członek zarządu sekcji europejskiej CED-IADR (Central European Division), członek zarządu EDI (European Association of Dental Implantology), członek EAO (European Association of Osteointegration). Redaktor kwartalnika Implants (DTI) oraz członkiem redakcji w czasopismach: Implanto-protetyka, Quintessence, Medical and Dental Problems, oraz współautorem ponad 130 publikacji krajowych i zagranicznych. Prowadzi szkolenia z zakresu implantoprotetyki w prywatnej praktyce w Warszawie. Aktualne stanowisko i miejsce pracy: kierownik Zakładu  Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.