- 10.CEIA - ZNIŻKI dla STUDENTÓW -

W ramach "Jubileuszowego Sympozjum CEIA" dla wszystkich zainteresowanych studentów stomatologii przygotowaliśmy specjalną ofertę na uczestnictwo w sesji wykładowej 10. Sypozjum Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii w Krakowie.

Zakres tematyczny sesji wykładowej:

periimplantitis, implantoprotetyka, stomatologia estetyczna, powikłania w implantologii.

Wśród wykładowców:

Dr Francesco AMATO - doświadczony praktyk, specjalista z zakresu chirurgii jamy ustnej, stomatologii estetycznej i implantoprotetyki.

Prof. Stephen CHU - uznany na świecie autorytet specjalizujący się w estetycznej rekonstrukcji uzębienia.

Dr hab. n.med. Piotr MAJEWSKI - uznany praktyk i szkoleniowiec specjalizujący się w implantoprotetyce i regeneracji, oraz plastycznej chirurgii stomatologicznej. Dyrektor i patorn naukowy Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii. Dyrektor międzynarodowego programu podylomowego Implant Continuum Education NYU&OSIS&CEIA.

Cena dla studnetów: 300 zł brutto* (cena regularna 600 zł brutto)

Zgłoszenia:

on-line: ceia.pl . Proszę wypełnić formularz, w uwagach dopisac student + nr indeksu + nazwę uczelni, zaznaczyć opcję "zapłacę później". W ciągu 48 h skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy udział.

mailowo: Proszę wypełnić formularz (dostępny pod programem 10.CEIA), w wolnym miejscu dopisac student + nr indeksu + nazwę uczelni, przesłać na adres: edukacja@dental-depot.com . W ciągu 48 h skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy udział.

Kontakt z biurem: 71 335 70 71/-72

*Liczba miejsce ograniczona.

DLA ZAINTERESOWANYCH *: Poszukujemy studentów i młodych lekarzy do wolontariatu (pomocy przy organizacji Sympozjum).

Kontakt: edukacja@dental-depot.com